Αρχείο:BSicon BOOT.svg
Το μέγεθος αυτής της PNG προεπισκόπησης αυτού του SVG το αρχείο: 500 × 500 εικονοστοιχεία. Άλλες αναλύσεις: 240 × 240 εικονοστοιχεία | 480 × 480 εικονοστοιχεία | 768 × 768 εικονοστοιχεία | 1.024 × 1.024 εικονοστοιχεία | 2.048 × 2.048 εικονοστοιχεία.
Εικόνα σε υψηλότερη ανάλυση (Αρχείο SVG, ονομαστικό μέγεθος 500 × 500 εικονοστοιχεία, μέγεθος αρχείου: 546 bytes)
Ιστορικό αρχείου
Κλικάρετε σε μια ημερομηνία/ώρα για να δείτε το αρχείο όπως εμφανιζόταν εκείνη τη στιγμή.
Ώρα/Ημερομ. | Μικρογραφία | Διαστάσεις | Χρήστης | Σχόλια | |
---|---|---|---|---|---|
τελευταία | 01:11, 17 Αυγούστου 2014 | 500 × 500 (546 bytes) | Lost on Belmont | Reverted to version as of 09:03, 5 August 2014 | |
09:03, 5 Αυγούστου 2014 | 500 × 500 (546 bytes) | YLSS | simplify | ||
16:14, 30 Αυγούστου 2012 | 500 × 500 (3 KB) | Chris j wood | Reverted to version as of 16:03, 30 August 2012. Give up | ||
16:03, 30 Αυγούστου 2012 | 500 × 500 (3 KB) | Chris j wood | Reverted to version as of 02:21, 8 March 2007: Reverting own version | ||
02:21, 8 Μαρτίου 2007 | 500 × 500 (3 KB) | Erik Baas | {{Information |Description=Spoorlijnsymbool "veerdienst" |Source=eigen bewerking van Afbeelding:BSicon_TRAJEKT.svg |Date=8 maart 2007 |Author=Erik Baas |Permission=PD |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions |
Συνδέσεις αρχείου
Τα παρακάτω λήμματα συνδέουν σε αυτό το αρχείο:
- Αυτοκινητόδρομος 1 (Αθήνα - Θεσσαλονίκη - Εύζωνοι)
- Αυτοκινητόδρομος 61 (Ελλάδα)
- Αυτοκινητόδρομος 62 (Ελλάδα)
- Αυτοκινητόδρομος 64 (Ελλάδα)
- Εγνατία Οδός
- Εθνικές Οδοί Κέρκυρας
- Εθνική Οδός 16 (Ελλάδα)
- Εθνική Οδός 2 (Ελλάδα)
- Εθνική Οδός 48 (Ελλάδα)
- Εθνική Οδός 50 (Ελλάδα)
- Εθνική Οδός 6 (Ελλάδα)
- Εθνική Οδός 7 (Ελλάδα)
- Εθνική Οδός 82 (Ελλάδα)
- Εθνική Οδός 9 (Ελλάδα)
- Ιόνια Οδός
- Κύριοι δρόμοι της Ελλάδας
- Σιδηροδρομική γραμμή Αεροδρομίου Αθηνών - Πάτρας
- Σιδηροδρομική γραμμή Αλεξανδρούπολης - Σβίλενγκραντ
- Σιδηροδρομική γραμμή Θριασίου - Νέου Ικονίου
- Σιδηροδρομική γραμμή Κατάκολου - Ολυμπίας
- Σιδηροδρομική γραμμή Πάτρας - Κυπαρισσίας
- Σιδηροδρομική γραμμή Πειραιά-Θεσσαλονίκης
- Σιδηροδρομική γραμμή Πειραιά - Πάτρας (μετρική)
- Σιδηρόδρομοι Θεσσαλίας
- Τέιτ Μπρίταιν
- Χρήστης:Blackdevilkostas/πρόχειρο
- Πρότυπο:Γραμμή 3 Τραμ Αθήνας
- Πρότυπο:Γραμμή Αγίου Ανδρέα - Αγίου Βασιλείου
- Πρότυπο:Γραμμή Θριασίου - Νέου Ικονίου
- Πρότυπο:Γραμμή Κατάκολου - Ολυμπίας
- Πρότυπο:Γραμμή Λιμένα Αλεξανδρούπολης - Δικαίων
- Πρότυπο:Γραμμή Πάτρας - Κυπαρισσίας
- Πρότυπο:Γραμμή Πύργου - Κατακόλου
- Πρότυπο:Δρομολόγια Αθήνα - Πάτρα
- Πρότυπο:Δρομολόγια προαστιακού πάτρας
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 48 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 54 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 83 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 85 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Θεσσαλικοί Σιδηρόδρομοι
- Πρότυπο:ΜετρόΑθήνας1
- Πρότυπο:Πληροφορίες δρόμου
- Πρότυπο:Σιδηροδρομική Γραμμή Αεροδρομίου - ΣΚΑ - Κορίνθου - Πατρών (νεά)
- Πρότυπο:Σιδηροδρομική Γραμμή Πειραιά - Θεσσαλονίκης
- Πρότυπο:Σιδηροδρομική Γραμμή Πειραιά - Πάτρας
- Πρότυπο:Σιδηροδρομική γραμμή Αλεξανδρούπολης - Ορμενίου
- Πρότυπο:Τροχιοδρομική Γραμμή Πειραιά - Περάματος
Καθολική χρήση αρχείου
Τα ακόλουθα άλλα wiki χρησιμοποιούν αυτό το αρχείο:
- Χρήση σε als.wikipedia.org
- Χρήση σε ar.wikipedia.org
- Χρήση σε azb.wikipedia.org
- Χρήση σε bcl.wikipedia.org
- Χρήση σε be-tarask.wikipedia.org
- Шаблён:Абалонска-Церамкоўская лінія Кіеўскага мэтрапалітэну
- Абалонска-Церамкоўская лінія
- Майдан Незалежнасьці (станцыя мэтро)
- Лыбядзька (станцыя мэтро)
- Менская (станцыя мэтро, Кіеў)
- Сьпіс станцыяў Кіеўскага мэтрапалітэну
- Плошча Ўкраінскіх герояў (станцыя мэтро)
- Паштовая плошча (станцыя мэтро)
- Дэміеўская (станцыя мэтро)
- Абалонь (станцыя мэтро)
- Васількоўская (станцыя мэтро)
- Пачайна (станцыя мэтро)
- Герояў Дняпра (станцыя мэтро)
- Тараса Шаўчэнкі (станцыя мэтро)
- Кантрактовая плошча (станцыя мэтро)
- Алімпійская (станцыя мэтро)
- Палац Украіна (станцыя мэтро)
- Галасіеўская (станцыя мэтро)
- Выставачны цэнтар (станцыя мэтро)
- Іпадром (станцыя мэтро)
- Церамкі (станцыя мэтро)
- Χρήση σε be.wikipedia.org
- Кіеўскі метрапалітэн
- Маскоўска-Петраградская лінія
- Мінская (станцыя метро, Кіеў)
- Абалонь (станцыя метро)
- Герояў Дняпра (станцыя метро, Кіеў)
- Абалонска-Тэрэмкоўская лінія
- Кантрактова Плошча (станцыя метро, Кіеў)
- Замаскварэцкая лінія
- Сянная плошча (станцыя метро)
- Неўскі праспект (станцыя метро)
- Тэхналагічны інстытут (станцыя метро)
- Парк Перамогі (станцыя метро, Санкт-Пецярбург)
- Фрунзенская (станцыя метро, Санкт-Пецярбург)
- Беларуская (станцыя метро, Замаскварэцкая лінія)
- Купчына (станцыя метро)
- Маскоўская (станцыя метро, Санкт-Пецярбург)
- Зорная (станцыя метро)
- Электрасіла (станцыя метро)
- Маскоўскія вароты (станцыя метро)
- Парнас (станцыя метро)
- Праспект Асветы (станцыя метро)
Δείτε περισσότερη καθολική χρήση αυτού του αρχείου.